W realizacji

Ojciec Mateusz
sezon trzeci

Opowieść o księdzu - detektywie więcej ...

Ekipy i sprzęt

Kreatywność i profesjonalizm cenimy najwyżej. Nasze ekipy filmowe i telewizyjne to doświadczeni, mówiący po angielsku profesjonaliści, którzy przede wszystkim dbają o utrzymanie najwyższych standardów produkcji.


Grupa Filmowa BALTMEDIA współuczestniczy w realizacji projektów filmowych nie tylko na etapie realizacji, ale także i podczas przygotowań do produkcji. Usługi które świadczymy w okresie przygotowawczym, to m.in. opracowanie scenariusza, wybór obiektów zdjęciowych, sporządzenie budżetu i profesjonalne doradztwo. W dalszym ciągu prac nad projektem nasi kierownicy produkcji i reżyserzy planują i koordynują okres zdjęciowy, dając gwarancję bezproblemowej pracy w miłej i twórczej atmosferze.  


Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości sprzętu filmowego m.in. High Definition, Digital Betacam, Betacam SP, HDV, DVCAM i Mini DV. Zapewniamy również oświetlenie i zestawy dźwiękowe oraz możliwość korzystania z transportu firmowego. 


Jeśli poszukujecie Państwo jednoosobowej ekipy do realizacji materiału informacyjnego, dwuosobowego zespołu produkcyjnego (operator kamery + realizator dźwięku), czy też pełnej ekipy filmowej, oferujemy nasz profesjonalizm i kreatywność w konkurencyjnej cenie.  


Nieustannie monitorujemy wyniki naszej pracy, prosząc Klientów o ocenę. Wykaz naszych Klientów zamieszczamy w Nasi klienci, a ich opinie w Opinie o nas.


 

Copyright © 2008 Baltmedia
wersja : English|Polski|Deutsch